ضمانت بازگشت کالا

شرایط بازگرداندن کالا

بدون شک یکی از نقاط قوت فروشگاه اینترنی فونر نسبت به فروشگاه های حضوری و رقبا ، اطمینان خاطر مشتری از سلامت کالا پیش از خرید است.
به همین دلیل مشتری بعد از خرید کالای مورد نظر خود این حق را برای خود محفوظ دارد تا بعد از تحویل کالا در صورت ایراد در فرصت 7 روزه با شرایط معین شده در ذیل نسبت به بازگشت کالای خریداری شده اقدام کند.

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

محصولات مصرفی و غیر برقی برای مثال مانند قاب، محافظ صفحه نمایش و یا کیف شامل اصالت و سلامت فیزیکی میباشند.
به اینصورت که این دسته از محصولات که در سطر بالا مثال زده شد مهلت بازگشت 7 روز را ندارند اما در زمان تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابلیت برگشت را دارند.
کالا هایی که شامل “گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی” نمی‌باشند و دارای مشکل فیزیکی هستند فقط تا 24 ساعت مهلت تماس با بخش خدمات پس از فروش و اعلام آن را دارند تا پس از هماهنگی با بخش خدمات پس از فروش نسبت به مرجوع کردن محصول خود اقدام کنند.

شرایط 7 روز بازگشت کالا

کالاهایی که بدون گارانتی در فروشگاه عرضه میشوند تنها 7 روز پس از تحویل قابل بازگشت هستند و کالاهای با گارانتی مستقل ( گارانتی شرکت های وارد کننده کالا ) به جز موارد فیزیکی که در اثر حمل از سمت فروشگاه ممکن است ایجاد شود، بابت هر گونه ایراد میبایست به شرکت گارانتی کننده محصول مراجعه شود و فروشگاه فونر هیچ گونه مسئولیتی در قبال گارانتی مستقل کالاها ندارد.
اما برای ارج نهادن به اعتماد مشتریان به ما در صورت هرگونه مشکل برای محصولات دارای گارانتی مستقل میتوانید برای سهولت و راهنمایی در پیگیری گارانتی محصولات با فروشگاه تماس بگیرید.
برای بازگرداندن کالا نکات زیر ضروری مباشد: ( در غیر این صورت فروشگاه هیچ مسئولیتی در ازای کالای ایراد دار شما ندارد)

 1.  لازم است کارتن و یا جعبه اصلی کالا تا پایان مهلت 7 روزه نزد مشتری نگهداری شود و از دور ریختن آن جلوگیری کند.
 2.  از آنجا که فروشگاه اینترنتی فونر یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).
 3.  استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود.
 4.  برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 5. این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
  ⦁ استفاده نادرست پس از تحویل کالا شامل مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) می‌شود.

شرایط ارسال بازگشت کالا

 •  برای ارسال کالا های خود که شامل هرکدام از شرایط فوق میباشد، حتما قبل از ارسال با فروشگاه هماهنگ کنید.
 •  قبل از تماس، حتما اطلاعات خرید خود را برای اعلام به بخش خدمات پس از فروش در دسترس داشته باشید.
 •  برای تماس با بخش خدمات پس از فروش میتوانید از صفحه “تماس با ما” اقدام کنید.
 •  بعد از پذیرش کالا توسط کارشناسان خدمات پس از فروش فونر حداکثر تا 48 ساعت کاری نتیجه تست محصول به مشتری اعلام خواهد شد.
 •  و در صورت نیاز به استرداد وجه کالا، حداکثر تا 48 ساعت کاری این مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
  * لازم به ذکر است هزینه استرداد وجه کالا به دلیل مستند و قابل پیگیری بودن فقط به حساب متعلق به مشتری و از طریق شماره شبای ارسالی مشتری به آدرس ایمیل Return@Phoner.ir انجام می‌پذیرد.
 •  در صورتی که کالای مورد نظر با کد تخفیف خریداری شده باشد امکان بازگشت مبلغ کسر شده وجود ندارد و فقط هزینه پرداختی به حساب مشتری مسترد خواد شد.

هزینه های ارسال برگشت کالا:

در صورتی که کالای مورد نظر شامل گارانتی “اصالت و سلامت فیزیکی” و یا “7 روز بازگشت کالا ” که مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش بود،هزینه ارسال به عهده فروشگاه می باشد.
برای کالاهای “انصراف از خرید” هزینه ارسال و دریافت توسط فروشگاه به عهده مشتری میباشد.

 •  برای واریز هزینه پست به حساب مشتری های خارج از تهران، ارسال رسید قبض پستی به همراه مهر شرکت پست همراه با کالا یا ارسال تصویر آن به آدرس ایمیل Return@Phoner.ir الزامی می‌باشد.
 •  برای ارسال محصولات بازگشتی خود اگر ساکن تهران هستید فقط از سامانه های حمل و نقل دارای رسید وجه (همانند الو پیک یا اسنپ بایک) و اگر خارج از تهران هستید فقط از طریق پست پیشتاز اقدام به ارسال به آدرس دفتر نمایید.
 • آدرس دفتر: خیابان فردوسی ،نرسیده به میدان فردوسی ،خیابان صادق ،ساختمان مروارید ،پلاک ۷ ،طبقه ۹ ،واحد۹۰۴ –کد پستی : 1131945377

منو اصلی