درباره فونر

در سال های اخیر مشتریان راه سخت و دشواری برای خرید اجناس اصلی و با کیفیت و تشخیص آن ها از اجناس تقلبی ،کپی و بی کیفیت در پیش دارند. این امر می‌تواند باعث دور شدن مشتریان و کاربران از خرید مجازی و هد رفتن وقت ، انرژی و منابع می‌شود.
فروشگاه فونر از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه فروش لوازم جانبی و تلفن همراه به صورت فیزیکی شروع کرد و در سال های اخیر و با پیوند گجت ها و تکنولوژی با زندگی و فعالیت مردم و نیاز خرید غیر حضوری آنان، تصمیم به فعالیت در حوضه فروش مجازی و ارائه خدمات غیر حضوری نموده است.
مجموعه ما با در نظر گرفتن نیاز مشتریان به خرید کالاهای با کیفیت و اصلی همواره سعی در رفع نیاز های مشتریان نیاز به بهترین و سریع ترین شکل ممکن بوده است.
کیفیت بالا و اصلی بودن کالا ها در کنار تنوع بالا محصول ، همراه با قیمت مناسب یکی از ویژگی های شاخص برای رضایت مشتری و اعتماد کاربران به مجموعه فونر بوده که فروشگاه فونر با دانستن این امر پایه کار خود را بر این اصل بنا نهاده است.
خرید غیر حضوری همواره از سوی مشتریان با احساس شک و بی اعتمادی همراه بوده که این امر سبب دلسردی مشتریان برای خرید غیر حضوری است، فروشگاه فونر در راستای اعتمادسازی و کسب رضایت مشتریان گرامی همیشه سعی در کسب تمام مجوز های لازم کسب و کارهای الکترونیکی از ارگان های مربوطه داشته و با تشکیل تیم فنی و پشتیبانی دقیق و با ارائه خدمات قبل و پس از فروش همواره سعی در بالا بردن این اعتماد و کسب رضایت مشتریان بوده است.
در کنار تمام خدمات باز پس گیری اجناس در تنوع های مختلف تا 7 روز و ارائه سرویس متفاوت در تمام مدت خرید و حتی پس از خرید این موضوع را به اثبات رسانده است.

تماس با فونر

به منظور دریافت خدمات قبل و یعد از خرید شماره تلفن های موجود در صفحه تماس با ما در ساعات اداری و یا شماره همراه 09352220666 به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی شما مشتریان گرامی میباشد.

شماره های تماس دفتر (جوابگویی در ساعات کاری)

021-91009904

آدرس:

آدرس دفتر: خیابان فردوسی ،نرسیده به میدان فردوسی ،خیابان صادق ،ساختمان مروارید ،پلاک ۷ ،طبقه ۹ ،واحد۹۰۴

کد پستی : 1131945377

منو اصلی