درباره فونر

خرید کالاهای اصلی و باکیفیت و تشخیص آن‌ها از اجناس تقلبی، کپی و بی‌کیفیت همواره یکی از اصلی‌ترین مشکلات مشتریان در تهیه کالاهای دیجیتال بوده است. این امر می‌تواند باعث دور شدن مشتریان و کاربران از خرید مجازی و هدر رفتن وقت، انرژی و منابع شود.
فروشگاه فونر از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه فروش لوازم جانبی و تلفن همراه به صورت فیزیکی آغاز کرد، سپس از سال 1397 با پیوند گجت‌ها و تکنولوژی با زندگی و فعالیت مردم و نیاز خرید غیرحضوری آنان، تصمیم به گسترش فعالیت خود در حوضه فروش مجازی و ارائه خدمات غیرحضوری نمود.
تلاش ما طی سال‌ها فعالیت در حوزه فروش گوشی و لوازم جانبی، رفع نیازهای مشتریان به بهترین و سریع ‌ترین شکل ممکن بوده است.
کیفیت بالا و اصلی بودن کالاها در کنار تنوع بالا محصولات، همراه با قیمت‌گذاری منصفانه یکی از ویژگی‌های شاخص رضایت مشتریان و اعتماد کاربران به مجموعه فونر بوده است.
خرید غیرحضوری همواره از سوی مشتریان با احساس شک و بی اعتمادی همراه بوده که این امر سبب دلسردی مشتریان برای خرید غیر حضوری است، فروشگاه فونر در راستای اعتمادسازی و کسب رضایت مشتریان گرامی همیشه سعی در کسب تمام مجوز های لازم کسب و کارهای الکترونیکی از ارگان های مربوطه داشته و با تشکیل تیم فنی و پشتیبانی دقیق و با ارائه خدمات قبل و پس از فروش همواره به دنبال بالا بردن این اعتماد و کسب رضایت مشتریان بوده است.
در کنار تمام خدمات باز پس گیری اجناس در تنوع های مختلف تا 7 روز و ارائه سرویس متفاوت در تمام مدت خرید و حتی پس از خرید این موضوع را به اثبات رسانده است.

تماس با فونر

به منظور دریافت خدمات قبل و یعد از خرید شماره تلفن موجود در صفحه تماس با ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی شما مشتریان گرامی است.

شماره های تماس دفتر (جوابگویی در ساعات کاری ۹ صبح تا ۸ شب)

021-91009904

آدرس:

آدرس دفتر: خیابان فردوسی ،نرسیده به میدان فردوسی ،خیابان صادق ،ساختمان مروارید ،پلاک ۷ ،طبقه ۹ ،واحد۹۰۴

کد پستی : 1131945377

منو اصلی