گوشی‌های شیائومی که در این فروشگاه به فروش می‌رسد نسخه گلوبال بوده و هیچ مشکلی بابت قفل شدن نخواهند داشت.

روش‌های پرداخت و تحویل سفارش

پرداخت اینترنتی

شما می‌توانید هنگام ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی فونر، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش است و پس از آن ایمیل یا پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود. بعد از پرداخت اینترنتی، سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود و نیازی به تماس نیست.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت فونر می‌توانند، مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود، که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت
این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

۳- کد CVV2
CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. (اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

هزینه ارسال

تمامی هزینه‌های نهایی سفارش از جمله قیمت محصولات و هزینه ارسال به صورت کامل در فاکتور قبل از پرداخت و از طریق ایمیل بعد از پرداخت قابل رویت هستند.

  • بنابر تعداد دستگاه داخل سبد خرید و نحوه ارسال، قیمت‌های متفاوتی در نظر گرفته شده که در فاکتور نهایی و قبل از پرداخت قابل مشاهده است.
  • توجه داشته باشید که تحویل تنها با همراه داشتن اصل کارت ملی (کد ملی کارت وارد شده درون سفارش) امکانپذیر است.

تحویل حضوری

هنگامی که اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه فونر می‌کنید، یک گزینه تحویل حضوری پیش روی شما خواهد بود. این گزینه یه این معنا است، که شما می‌توانید پس از تکمیل ثبت سفارش و پرداخت، در بازه زمانی که خودتان تعیین می‌کنید، به دفتر ما مراجعه کرده و سفارش خود را تحویل بگیرید.

توجه داشته باشید که تحویل حضوری با پرداخت و یا خرید حضوری متفاوت است و برای تحویل سفارش خود به صورت حضوری لازم است، حتما از قبل سفارش خود را ثبت و هزینه را پرداخت کرده باشید ، همچنین به‌همراه داشتن اصل کارت ملی (کد ملی کارت وارد شده درون سفارش) الزامی است.

شهرهای به جز تهران:

  • اگر سفارش قبل از ساعت ۱۲ روز کاری انجام پذیرد مرسوله همان روز به پست یا تیپاکس تحویل داده می‌شود. در غیر این صورت تحویل مرسوله در روز کاری بعدی انجام می‌شود.

شهر تهران:

  • ارسال‌ها هر روز از شنبه تا چهارشنبه بین بازه ساعت ۱۵ تا ۱۷ و در روزهای پنجشنبه در بازه ساعت ۱۳ تا ۱۵ توسط پیک انجام می‌شود.(روزهای تعطیل و جمعه‌ها ارسال انجام نمی‌گیرد.)
  • ارسال فوری هر روز از شنبه تا چهارشنبه بین بازه ساعت ۱۲ تا ۱۸ و در روزهای پنجشنبه ۱۱ تا ۱۵ توسط پیک انجام می‌شود.(روزهای تعطیل و جمعه‌ها ارسال انجام نمی‌گیرد.)

محصولات